A Kelet-Magyarországi Európai Kezdeményezések Közhasznú Alapítvány olyan non-profit szervezet, mely innovatív kezdeményezésekért felelős a gazdaság, az oktatás, a szakértelem és a tanácsadás számos területén. A szervezet a civil szférában is széleskörű, megbízható kapcsolatokkal, tapasztalatokkal rendelkezik.

Az alapító szándékának megfelelően az alapítvány célja, küldetése együttműködés kialakítása és fejlesztése a non-profit és for-profit szektor között a területi és regionális fejlődés elősegítése érdekében. Ennek megfelelően főként kapcsolatépítést szorgalmazunk és ösztönzünk a közszervezetek, az akadémiai szektor, vállalkozások és a civil társadalom személyiségei között mindazért, hogy kapacitásaikat összesítve együtt járuljanak hozzá gazdaságunk és létünk fejlődéséhez.

Partnerek